Kopania Łódź - Producent i Hurtownia Dzianin


Telefon: 504 109 311 | Adres: Al.Marszałka Józefa Piłsudskiego 143 | Kod pocztowy: 92-236 | Miejscowość: Łódź | Domena: http://www.kopania.com.pl


Opis

Wyjątkowa elastyczność, miękkość i trwałość, czy wiedzą Państwo, jaka dzianina charakteryzuje się tymi cechami? Takie cechy ma oczywiście najlepsza dzianina dresowa, która jest do nabycia w hurtowni Kopania PPHU. Katalog dzianin dresowych i nie tylko, dostępnych w hurtowni, jest naprawdę szeroki, aby każdy producent odzieży mógł znaleźć materiał adekwatny do jego potrzeb.

Jeszcze jednym powodem, dla którego warto wybrać akurat tę firmę, jest to, że firma ma własny zakład produkcyjny, gdzie powstają dzianiny tylko najlepszej jakości. To zasługa starannie wyselekcjonowanych materiałów, bo niezależnie, czy mowa o dzianinie dresowej nadrukowanej, czy gładkiej, do jej produkcji używa się najlepszej gatunkowo bawełny, do której dodaje się, np. poliestru. Dzięki temu dzianina jest wygodna i elastyczna, i co ważne, może być użyta zarówno do szycia bluz sportowych, spodni dresowych, jak i sukienek.

Dodano dnia: 2018-11-30Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


ABC-BOBASA

Brzeziny

Xfelgi.pl

Poniatów

Zakład Mięsny SILARES

Żelechlinek