FlyPix Michał Grybowicz


Telefon: +48606247244 | Adres: Grupy AK Krybar - | Kod pocztowy: 00-712 | Miejscowość: Warszawa | Domena: https://www.flypix.pl/


Opis

Szykujesz się do własnego wesela i szukasz filmowca, który zaproponuje Ci całkiem nowy rodzaj videorelacji z tego wydarzenia? A może potrzebna Ci ciekawa forma relacji z firmowej imprezy na świeżym powietrzu na dużą skalę? Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez firmę flypix.pl i przekonaj się, że lepszych filmowców od nich, z pewnością nie znajdziesz! 

Usługi filmowania dronem to ostatni krzyk mody nie tylko weselnej, ale i na różnych innych polach. Co ważne, pracownicy danej firmy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, dzięki którym stworzone przez nich firmy są niesamowite. Warto wspomnieć także, że firma zajmuje się kompleksowymi usługami filmowania, od rozmowy z klientem, ustaleniem podstawowych kwestii, przez nagranie przy wykorzystaniu drona, aż po montaż i dodanie ciekawych opcji w postprodukcji. Nawiąż z nimi współpracę i zyskaj film, o jakim marzyłeś. 

Dodano dnia: 2019-01-07Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Providio

Warszawa

Idea 07

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa