ISOLIT Piotr Ulfig


Telefon: (015) 842 08 93 | Adres: 1 Sierpnia 24 | Kod pocztowy: 37-450 | Miejscowość: Stalowa Wola | Domena: http://www.isolit.pl/


Opis

Wilgoć oraz grzyby i pleśnie, które pojawiają się w jej wyniku na ścianach, mogą w znaczy sposób wpłynąć na stabilność konstrukcji budynku. Ponadto, jeśli występują również na wewnętrznych ścianach, stanowią realne zagrożenie dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniach. Skuteczną metodą przeciwdziałania wilgoci i grzybom jest iniekcja. Sklep, który oferuje skuteczne preparaty do jej przeprowadzenia, to m.in. firma ISOLIT. Jej  asortyment możesz poznać na stronie isolit.pl. Sklep posiada zarówno preparaty do iniekcji poziomej, jak i pionowej. Każda z tych metod umożliwia skuteczne uszczelnienie murów poprzez wprowadzenie izolujących preparatów.

Szczelność muru to niezwykle ważny czynnik informujący o ogólnym stanie budynku. Wilgoć w znaczny sposób tę szczelność narusza, a grzyby i pleśnie mogą doprowadzić do degradacji budynku. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości preparatów przeciw wilgoci, na pewno znajdziesz je w renomowanym sklepie.

Dodano dnia: 2018-10-19Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY

Hoczew

SW UBEZPIECZENIA SP. Z O.O.

Stalowa Wola