Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński


Telefon: 61 853 75 32 | Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b | Kod pocztowy: 61-895 | Miejscowość: Poznań | Domena: https://www.trekkersport.com.pl/


Opis

W ofercie śpiworów dystrybutora Trekker Sport znajdą Państwo modele przeznaczone do użytkowania przy minusowych temperaturach. Cumulus Litle Line 400 to zaawansowany technologicznie śpiwór, który ma trapezową konstrukcję i mieści osobę o wzroście maksymalnie do 185 cm. Dzięki wypełnieniu puchem śpiwór jest niezwykle lekki, bo waży jedynie 755 g. Świetnie sprawdza się, gdy na dworze temperatura spada do kilku stopni Celsjusza.

Dodatkowo przy śpiworze znajduje się kaptur, dzięki któremu można skutecznie ochronić głowę przed zimnem i utratą ciepła. Dla jeszcze lepszej izolacji zamek posiada tunel puchowy, który nie pozwala ciepłu na wydostawanie się na zewnątrz. Serdecznie zapraszamy już dziś do szczegółowego zapoznania się z całością sprzedażową polecanej firmy, która specjalizuje się w produkcji śpiworów dla najtrudniejszych warunków pogodowych.

Dodano dnia: 2018-07-26Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Professional Creative

Opalenica

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wągrowiec

tesa tape Sp. z o.o.

Poznań