STOR Orzechowscy Spółka Jawna


Telefon: +48 68 387 93 59 | Adres: Połanieckich 7 | Kod pocztowy: 67-100 | Miejscowość: Nowa Sól | Domena: https://stor.eu/


Opis

Szukasz pięknych ozdób ogrodowych, które przez długie lata będą prezentowały się niezwykle efektownie? Chcesz zamówić je ze sprawdzonego źródła, od producenta godnego polecenia, który cieszy się dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów? W takim razie koniecznie odwiedź stronę internetową firmy STOR. To znany i ceniony producent figur ogrodowych wykonanych z betonu. Ich oferta jest niezwykle szeroka, dzięki czemu bez najmniejszego problemu znajdziesz u nich rzeźby i inne ozdoby betonowe, które doskonale będą pasowały do Twojego ogrodu.
Odwiedź stronę internetową stor.eu i zapoznaj się dokładnie z ich ofertą. Sprawdź, jakie modele rzeź możesz u nich zamówić, zapoznaj się z ofertą na kolumny i fontanny, i wybierz produkty, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania i pasują do stylu Twojego ogrodu. Jesteśmy pewni, że wybierając ich ofertę, będziesz zadowolony nie tylko z przepięknych wzorów i modeli ich produktów, ale również z ich konkurencyjnych cen oraz z bardzo dużej trwałości i odporności na zmienne warunki atmosferyczne.

Dodano dnia: 2018-07-19Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


BHPEX sp. j.

Zielona Góra

Allemeble

Sława

Hurtownia "DUŚKA"

Świebodzin