Copywriter.pl


Telefon: 12 345 44 94 | Adres: Ludwika Solskiego 10 | Kod pocztowy: 31-216 | Miejscowość: Kraków | Domena: https://www.copywriter.pl/


Opis

Tworzenie nazw firm, haseł reklamowych, tekstów na stronę internetową, to tylko niektóre rzeczy, jakimi zajmuje się Jarek Kaniewski, copywriter z ponad dwudziestoletnim stażem w branży reklamowej. Początkowo pracował w różnych agencjach reklamowych, odniósł nawet sporo sukcesów, ale stwierdził, że praca na etacie nie jest pracą dla niego i od 2004 roku pracuje jako freelance copywriter, przyjmując zlecenia od różnych firm, pomagając w budowaniu ich pozytywnego wizerunku i tworzeniu różnych treści marketingowych. Wspiera go zaufany zespół copywriterów, którzy specjalizują się w pisaniu tekstów o różnej tematyce, np. prawniczej czy medycznej, dzięki temu rekomendowany copywriter jest w stanie zapewnić klientom najwyższą jakość tekstów, także tych wysoce specjalistycznych.

Wchodząc na copywriter.pl zapoznasz się bliżej z szeroką ofertą usług marketingowych, dowiesz się też, że copywriting dla rekomendowanego copywritera, to nie tylko praca, ale i wielka pasja, która rozwija od najmłodszych lat.

Dodano dnia: 2018-06-21Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


WIELITERM

Wieliczka

AGTOM s. z o.o.

Kraków

BlackIce Networks Sp. z o.o.

Kraków