PICTOO


Telefon: +48 507 051 372 | Adres: Drewnowska 13 | Kod pocztowy: 91-002 | Miejscowość: Łódź | Domena: http://pictoo.pl/


Opis

Interesuje Cię projektowanie etykiet? To bardzo rozsądne rozważania, jeśli jesteś producentem, któremu zależy na maksymalizacji zysku. Nawet najlepszy jakościowo produkt, który znajduje się w najniższej półce cenowej, może nie cieszyć się zainteresowaniem, jeśli prezentuje się na półkach sklepowych w nudnym, niewyróżniającym się opakowaniu bez pomysłu. Czas to zmienić!

Agencja reklamowa Pictoo Ci w tym pomoże. Wystarczy przejrzeć portfolio firmy, a następnie skontaktować się w celu zamówienia projektu opakowania. Możesz bazować na gotowych pomysłach i poprosić jedynie o ich modyfikację, zgodnie z profilem Twojej firmy. Warto śledzić także media społecznościowe firmy, aby być na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami i nowymi pomysłami. To nie tylko Facebook czy Instagram, ale też kilka innych dróg kontaktu z firmą.

Dodano dnia: 2018-06-29Wystaw Opinie


  • Agencja Pictoo to specjaliści w projektowaniu opakowań. Nie masz pomysłu w tym temacie? Ja też nie miałem, ale podjąłem z nimi współpracę, w jej wyniku mój produkt zyskał odświeżoną szatę graficzną.
    2019-03-14 14:37:41
    przez: sidorar
    4

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


ABC-BOBASA

Brzeziny

Xfelgi.pl

Poniatów

Zakład Mięsny SILARES

Żelechlinek