yv design


Telefon: 71 307 99 63 | Adres: Jackowskiego 57D | Kod pocztowy: 51-665 | Miejscowość: Wrocław | Domena: http://yvdesign.com.pl


Opis

Kiedy na świat przychodzi dziecko, rodzice zaczynają myśleć o pokoiku dla niego. Taki kolorowy i bezpieczny pokój, czy to dla dziewczynki, czy to dla chłopca, chętnie pomoże Państwu stworzyć architekt z Wrocławia, który na co dzień pracuje w biurze architektonicznym YV Design, zlokalizowanym na ul. Jackowskiego 57. Jeśli nie mają Państwo pomysłu, jak może wyglądać pokój dla dziecka, to polecany architekt proponuje fachowe doradztwo, może przedstawić ciekawe pomysły na realizację projektu, uwzględniając wiek i płeć dziecka.

W urządzaniu pokoi dziecięcych niezwykle ważne jest to, aby był on nie tylko kolorowy i bezpieczny, ale też, żeby mógł się zmieniać razem z dzieckiem.

Rekomendowany architekt zaprasza też na stronę biura yvdesign.com.pl, gdzie można zobaczyć, np. projekt pokoju dla małego chłopca - fana motoryzacji. Projekt ten został wylicytowany na aukcji, z której całkowity dochód został przekazany na cele charytatywne. Zaprezentowany projekt może stanowić swoistego rodzaju inspirację dla rodziców, choć jest to projekt raczej dla kilkulatków niż dla niemowlaków.

Dodano dnia: 2018-07-21Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Adwebia

Kalna

Zsypuj

Żarów

EKO Woda Filtracja Sp. z o.o.

Wrocław