CLEANING EXPERTS Piotr Wolnik


Telefon: 661 485 701 | Adres: os. Jana III Sobieskiego 15 | Kod pocztowy: 60-688 | Miejscowość: Poznań | Domena: https://www.strefachemii.pl/


Opis

Proszki do prania powoli odchodzą w zapomnienie. Mają one dość agresywne działanie, mogą więc uszkadzać delikatniejsze tkaniny, odbarwiać je, a także nie zawsze dobrze się rozpuszczają, tworząc na tkaninach plamy i zacieki. Wiele osób więc zastępuje je nowocześniejszymi rozwiązaniami, takimi jak żele czy płyny, a nawet kapsułki. Kupując takie produkty, warto postawić na artykuły z Niemiec, gdyż są one szczególnie skuteczne i wydajne.

Popularność takich produktów sprawia, że w Polsce istnieje wiele sklepów, które je oferują. Pośród nich wyróżnia się sklep Strefa Chemii, w którym niemieckie płyny do prania i inne produkty tego rodzaju mają szczególnie niskie ceny. Jednocześnie odznaczają się one znakomitą jakością, ich zakup jest więc doskonałym rozwiązaniem. Skutecznie usuwają nawet silne zabrudzenia, nie ma problemu z ich rozpuszczaniem się, a przy tym wystarczają na długo.

Dodano dnia: 2018-06-21Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Professional Creative

Opalenica

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wągrowiec

tesa tape Sp. z o.o.

Poznań