Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY


Telefon: 697 905 704 | Adres: Nowosiółki 30 | Kod pocztowy: 38-604 | Miejscowość: Hoczew | Domena: https://dzikie-bieszczady.com/


Opis

Młode osoby uwielbiają spędzać czas na zabawie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by nadać jej inną niż zazwyczaj oprawę. Możliwości w tym zakresie stwarza biuro podróży Dzikie Bieszczady. To jedno z najwyżej ocenianych biur organizujących wycieczki czy obozy w jednej z najbardziej unikalnych turystycznych destynacji w Polsce. Profesjonalizm sprawia, że każda minuta pobytu przebiega w odpowiedni sposób, a dzieci i młodzież są zawsze pod właściwą opieką.

Organizując kolonie dla dzieci w Bieszczadach, pracownicy biura robią wszystko, aby spełnić wszelkie oczekiwania uczestników. Moc atrakcji i wyjątkowe otoczenie powodują, że wielokrotnie trzeba wręcz namawiać dzieciaki, aby wracały do domu. To szansa na fascynującą przygodę i unikalną formę aktywnego wypoczynku, jaka z punktu widzenia bardzo młodych osób jest pożądana i pomoże w budowaniu prawdziwego hartu ducha.

Dodano dnia: 2018-07-12Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


ISOLIT Piotr Ulfig

Stalowa Wola

SW UBEZPIECZENIA SP. Z O.O.

Stalowa Wola