Travicom.PL


Telefon: 508 24 40 40 | Adres: Sienkiewicza 46 | Kod pocztowy: 95-082 | Miejscowość: Dobroń | Domena: http://sklep.travicom.pl/


Opis

Właściciele sklepów, zakładów usługowych, a nawet sporych przedsiębiorstw produkcyjnych często szukają niedrogich i funkcjonalnych nawierzchni podłogowych, które zapewnią wygodę i bezpieczeństwo zarówno pracownikom, jak i klientom. 

Tanie posadzki przemysłowe oferuje ich producent, który w swoim sklepie internetowych ma ich kilka rodzajów. Są one niezwykle trwałe i wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia, także mechaniczne i mają modny design. Mogą być montowane na każdym podłożu, od drewnianego po betonowe. Ponieważ są w formie płytek, układa się je bardzo szybko, nie powodując zakłóceń w funkcjonowaniu firmy. W razie uszkodzeń, które przecież w takich miejscach mogą się zdarzyć, wystarczy wymienić jedynie uszkodzoną płytkę bez konieczności zrywania całości. Na stronie sklep.travicom.pl znajdują się dane do kontaktu, zatem zainteresowane osoby z łatwością mogą złożyć zamówienie lub uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Dodano dnia: 2018-05-30Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


ABC-BOBASA

Brzeziny

Xfelgi.pl

Poniatów

Zakład Mięsny SILARES

Żelechlinek