TK music Tomasz Koczorowski


Telefon: 48 509 324 778 | Adres: prof. Ignacego Laskowskiego 4 | Kod pocztowy: 63-750 | Miejscowość: Sumielrzyce | Domena: http://www.tomaszkoczorowski.pl/


Opis

Wybór DJ-a na wesele zamiast kapeli pozwala na zapewnienie bardzo urozmaiconej oprawy muzycznej. Jest to świetne rozwiązanie dla osób wymagających, które chcą, by podczas ich wesela były grane różne utwory, także wyższych lotów, a nie tylko typowe piosenki biesiadne. Z tego powodu zespoły weselne są coraz rzadziej wybierane. Warto jednak pamiętać, że wybór DJ-a to nie wszystko. Trzeba jeszcze wybrać naprawdę dobrego usługodawcę.

Znakomicie z roli swej wywiązuje się DJ z Ostrowa Wielkopolskiego, którego ofertę można odnaleźć na stronie tomaszkoczorowski.pl. Na tym nie koniec. Jest to nie tylko specjalista od zapewniania oprawy muzycznej przyjęć, ale też profesjonalny wodzirej, animator zabaw dla dzieci i dostawca usług takich jak dekoracja światłem czy dym do pierwszego tańca. Korzystając z tej oferty, można więc wybrać wiele usług jednocześnie.

Dodano dnia: 2018-03-29Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Professional Creative

Opalenica

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wągrowiec