EuroExpert Szczecin


Telefon: 603 630 589 | Adres: Władysława Łokietka 13 | Kod pocztowy: 70-255 | Miejscowość: Szczecin | Domena: http://euroexpert.szczecin.pl


Opis

Oferta firmy EuroExpert, specjalisty w dziedzinie wyceny wartości pojazdów i wyceny kosztów ich naprawy, obejmuje udzielenie wszechstronnej pomocy osobom, które uważają, że zostały pokrzywdzone przez ubezpieczyciela. Warto pamiętać, że wyceny przygotowane przez ubezpieczycieli są często zaniżane i nie odpowiadają wartości rzeczywiście poniesionej straty. Jeśli zatem interesuje Cię dochodzenie odszkodowania w Szczecinie, możesz skontaktować się ze wspomnianą firmą i powierzyć jej całość spraw związanych z kontaktami, z ubezpieczycielem. Co warte podkreślenia, firma prowadzi również wykup szkód. Decydując się na taką opcję, otrzymasz od tej firmy dopłatę do odszkodowania przyznanego przez ubezpieczyciela.

Dodatkowe usługi realizowane przez firmę to pomoc w załatwieniu auta zastępczego, w holowaniu uszkodzonego auta, w załatwieniu formalności związanych z wypadkiem poza granicami naszego kraju czy pomoc w zakupie auta używanego.

Dodano dnia: 2018-03-19Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Kapitan Cook

Luboń

Averto Sp. z o. o.

Szczecin

"TOMIX" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Szczecin