Biuro rachunkowe KT-Office Kinga Tomczak


Telefon: 535 000 641 | Adres: Turystyczna 38 | Kod pocztowy: 20-207 | Miejscowość: Lublin | Domena: http://www.kt-biurorachunkowe.pl/






Opis

Gama usług oferowanych przez KT-Office jest bardzo szeroka. Chodzi rzecz jasna o sferę księgowości i rachunkowości, którą kadra rekomendowanego biura opanowała do perfekcji. Tym samym wszystkie usługi są realizowane w oparciu o obowiązujący stan prawny, dzięki czemu nie ma ryzyka, że w rozliczeniach pojawią się jakiekolwiek nieścisłości. Klienci nie muszą się o ten aspekt obawiać, ponieważ fachowcy gwarantują doskonałą jakość.

Z punktu widzenia firmy szalenie ważne jest, by każdy element związany z firmowymi rachunkami był spójny i nie budził zastrzeżeń fiskusa. Prowadzenie księgowości w Lublinie może stać na wysokim poziomie, o ile przedsiębiorcy będą zwracać się właśnie do polecanego w tym miejscu biura. Bazując na latach doświadczeń oraz rzetelności zatrudnianej kadry, jest ono w stanie zaproponować obsługę rachunkową, która daje gwarancję sukcesu.

Dodano dnia: 2018-03-12



Wystaw Opinie


  • Uważam, że usługi świadczone przez KT-Office są na stałym, wysokim poziomie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z nimi - w prowadzeniu księgowości to nie mają sobie równych. :)
    2019-05-28 09:11:24
    przez: nanto
    5

Oceń (0 z 0 głosów)



PODOBNE:


DALIMEX Sp. z o.o.

Lublin

DALIMEX Sp. z o.o.

Lublin

REAL SCENT Krzysztof Kozak

Opole Lubelskie