Każda firma przetwarzająca dane swoich klientów, powinna zadbać"/>

Hexssl


Telefon: +48.717575195 | Adres: Wita Stwosza 16 | Kod pocztowy: 50-148 | Miejscowość: Wrocław | Domena: https://www.hexssl.pl


Opis

Każda firma przetwarzająca dane swoich klientów, powinna zadbać o ich bezpieczeństwo w sieci, gdyż skutki przejęcia tych danych przez hakerów mogą być niewyobrażalne. Większość biznesów zadbała już o swoją wiarygodność i zaopatrzyła się w odpowiednie oprogramowanie, ale wciąż jeszcze są tacy, którzy o tym nie pomyśleli. Może to dla nich mieć ujemne skutki, gdyż coraz bardziej świadomi zagrożeń klienci, mogą zrezygnować ze współpracy z nimi. Często wystarczą najtańsze certyfikaty SSL, które pozwolą na szyfrowanie wszelkich transakcji i nie dopuszczą do wycieku danych.

Bardzo rozsądne ceny takich certyfikatów oferuje firma ze strony hexssl.pl, która od dwudziestu lat działa w tej branży i świetnie potrafi dobrać odpowiedni certyfikat do określonej działalności. Warto zatem podjąć współpracę z nimi, gdyż ich ceny są naprawdę konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami proponującymi klientom zabezpieczenia, co łatwo można sprawdzić.

Dodano dnia: 2018-03-13Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Savi Technologie sp. z o.o. s.k.

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

Adwebia

Kalna