B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.


Telefon: +48 61 663-86-88 | Adres: Sianowska 37/2 | Kod pocztowy: 60-431 | Miejscowość: Poznań | Domena: http://www.confero.pl/


Opis

Zastanawiasz się czy zorganizowanie konferencji w okolicach Warszawy to dobry pomysł? A może lepszym rozwiązaniem byłoby spotkanie w biurze firmy?  Nie sposób udzielić jednoznacznej odpowiedzi  na postawione wyżej pytanie. Wiele zależy od indywidualnych upodobań oraz budżetu przedsiębiorstwa.

Niemniej jednak towarzyszące Ci wątpliwości możesz rozwiać, korzystając z usług portalu Confero, który służy podpowiedzią. W bazie serwisu znajduje się prawie trzy tysiące różnych obiektów eventowych „posegregowanych” według trzydziestu różnych kryteriów, takich jak na przykład: lokalizacja, typ obiektu, dostępne udogodnienia czy wreszcie proponowane atrakcje i usługi (kryty basen, sauna, jacuzzi, wypożyczalnia rowerów, kręgielnia, kasyno, pole golfowe, etc.). Oferta jest niezwykle bogata, a sama obsługa serwisu intuicyjna. Wejdź na stronę: confero.pl i przekonaj się o tym już teraz!

Dodano dnia: 2018-02-10Wystaw Opinie


  • Portal na www.confero.pl jest świetnym miejscem na odnalezienie obiektów konferencyjnych w całej Polsce. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i w przypadku organizowania spotkań tego typu są nieodzowni. :)
    2019-05-27 14:51:29
    przez: aryadof
    3

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Professional Creative

Opalenica

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wągrowiec

tesa tape Sp. z o.o.

Poznań