Kom-Serwis Sebastian Maścibrocki


Telefon: 888733744 | Adres: Dzieci Warszawy 9 | Kod pocztowy: 02-495 | Miejscowość: Warszawa | Domena: https://gsm-ursus.pl/


Opis

Masz do naprawienia iPad'a lub iPhone'a? A może od jakiegoś czasu masz problemy ze swoim MacBook'iem i chciałbyś, aby spojrzał na niego specjalista? Jakiegokolwiek produktu Apple byś nie posiadał do naprawy, to w Warszawie najlepiej zgłoś się do KOM-SERWIS. U nich możesz liczyć na profesjonalną pomoc w kwestii naprawy produktów tej marki. Posiadają wieloletnie doświadczenie, odpowiednią wiedzę i sprzęt, który ułatwi im precyzyjną diagnozę Twojego sprzętu oraz jego skuteczną naprawę. 
Jeśli potrzebna jest Ci pilna naprawa Apple w Warszawie, to już teraz odwiedź stronę internetową gsm-ursus.pl i sprawdź ich ofertę. Zgłoś się  do nich ze swoim iPad'em, iPhone'm lub MacBook'iem i zostaw je u nich bez jakichkolwiek obaw. Decydując się na ich usługi masz, pewność, że Twój sprzęt zostanie naprawiony szybko i sprawnie. Dodatkowo w tym serwisie możesz liczyć na naprawdę rzetelną i uczciwą wycenę wszystkich wymienionych części i czynności wykonanych w celu naprawienia Twojego laptopa lub telefonu. 

Dodano dnia: 2018-02-24Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (5 z 1 głosów)PODOBNE:


Providio

Warszawa

Idea 07

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa