A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k.


Telefon: +48 22 649 10 41 | Adres: Wiertnicza 52A | Kod pocztowy: 02-952 | Miejscowość: Warszawa | Domena: https://www.aga-analytical.com.pl/


Opis

Do każdego rodzaju substancji niezbędne są inne maszyny. Aby przeanalizować dobrze ciecz przyda się zupełnie inny sprzęt niż w przypadku ciał stałych bądź gazów. Dlatego właśnie nowoczesne laboratoria chemiczne muszą posiadać zróżnicowane i bardzo nowoczesne maszyny, które umożliwią wykonywanie bardzo szerokiej działalności, a nie będą ograniczały tylko i wyłącznie do badania jednego typu substancji chemicznych. 
Jeśli szukasz miejsca, w którym zamówisz specjalne pipety, liofilizatory, homogenizatory oraz nowoczesny chromatograf cieczowy, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową aga-analytical.com.pl i zapoznaj się z ofertą firmy A.G.A ANALYTICAL. To znany i ceniony w branży analiz chemicznych dystrybutor profesjonalnego sprzętu do laboratoriów. U nich możesz zamówić różnego rodzaju maszyny, przeznaczone do wykonywania profesjonalnego łączenia i rozdzielania substancji, a także do badania ich składu oraz właściwości. 

Dodano dnia: 2018-04-03Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Providio

Warszawa

Idea 07

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa