AGTOM s. z o.o.


Telefon: 12-356-56-78 | Adres: Władysława Jagiełły 6 | Kod pocztowy: 31-711 | Miejscowość: Kraków | Domena: https://agtom.eu


Opis

Wraz z rozwojem internetu – handel diametralnie zmienił oblicze. Po pierwsze, niezwykle ułatwił życie wszystkim tym, którzy poszukują towarów niszowych, mniej popularnych. Jedną ze specyficznych branż, która nie jest zbyt powszechna – jest na przykład profesjonalne modelarstwo. Jedną z ciekawszych inicjatyw internetowych z tej dziedziny jest Sklep Modelarski AGTOM.

Jeżeli należymy do grupy fanów japońskiej marki Tamiya, sklep AGTOM zapewni nam wiele produktów, pochodzących od tego renomowanego producenta. Modele, jakie dostarcza firma Tamiya, są powszechnie lubiane, przede wszystkim ze względu na doskonałą jakość wykończenia i nienaganną dbałość o detale – co, w przypadku modelarstwa, z oczywistych przyczyn jest sprawą kluczową.

Pełną prezentację wszystkich towarów, jakie ma do zaproponowania Sklep Modelarski AGTOM, można znaleźć szybko w zasobach internetu na stronie: agtom.eu.

Dodano dnia: 2018-01-23Wystaw Opinie


  • Ten sklep internetowy to raj dla każdego, kto uwielbia modelarstwo. Nie ma znaczenia czy jest początkującym czy zaawansowanym hobbystą - znajdzie w nim markowe modele i akcesoria dla siebie.
    2018-10-04 15:40:09
    przez: orind
    4

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


WIELITERM

Wieliczka

BlackIce Networks Sp. z o.o.

Kraków

Apartamenty Bellamonte

Zakopane