Szukając estetycznej, funkcjonalnej i trwalej wykładziny, warto zajrze"/>

F.H.U. PRESTO Tomasz Legierski


Telefon: 41 375-05-05 | Adres: Pomorzany 65a | Kod pocztowy: 26-200 | Miejscowość: Końskie | Domena: http://www.presto-podlogi.pl/


Opis

Szukając estetycznej, funkcjonalnej i trwalej wykładziny, warto zajrzeć na stronę presto-podlogi.pl, na której oferowane są wykładziny różnego typu w zależności od obiektu, w którym mają się znaleźć. FHU PRESTO doradza i instaluje wykładziny w Szczecinie, Krakowie, Poznaniu i wielu innych miastach Polski, dbając o zadowolenie klienta zlecającego montaż.

Przedsiębiorstwo to poleca swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i urzędom, szkołom czy zakładom, dobierając odpowiednią do przeznaczenia i natężenia ruchu nawierzchnię podłogową. Wieloletnie doświadczenie i wybitna wiedza, ciągle uzupełniana szkoleniami pozwala na profesjonalne świadczenie usług, ku zadowoleniu klientów. Wielu z nich zdecydowało się na napisanie referencji, poświadczając tym samym rzetelność, terminowość i fachowość firmy. Odpowiednio dobrana nawierzchnia pozwala na długoletnie spełnianie funkcji, zachowując walory estetyczne i użytkowe.

Dodano dnia: 2018-02-04Wystaw Opinie


Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

Piekoszów

BOLO Iwona Sikora

Kielce