Od czasu do czasu prawie każdy człowiek korzysta z usług tłumacz"/>

ALBION - Grzegorz Kołodziej


Telefon: 602 67 98 46 | Adres: Lwa 25a | Kod pocztowy: 61-244 | Miejscowość: Poznań | Domena: http://www.kolodziej-albion.com.pl/


Opis

Od czasu do czasu prawie każdy człowiek korzysta z usług tłumacza do przełożenia na język obcy dokumentów, prac naukowych lub instrukcji, czy korespondencji prywatnej. Na potrzeby takich osób odpowiada profesjonalny tłumacz języka angielskiego, który zajmuje się przekładem tekstów od ponad 20 lat. Odkąd ukończył studia, pracuje jako tłumacz specjalistyczny, a także lektor języka angielskiego, wykonując powierzone mu zadania perfekcyjnie.

Poza tłumaczeniami pisemnymi osoba ta oferuje swoje usługi również w tłumaczeniach konsekutywnych podczas transakcji biznesowych, jak i symultaniczne na konferencjach. Podejmuje się przekładów z języka angielskiego na polski i na odwrót w takich dziedzinach jak medycyna, technika, prawo i nauki społeczne. Jego wysokie kwalifikacje zawodowe i wspaniale doświadczenie zaowocowały wieloletnią współpracą z firmami polskimi i zagranicznymi. Wystarczy odwiedzić stronę kolodziej-albion.com.pl, aby nawiązać współpracę.

Dodano dnia: 2018-04-04Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


ALBION - Grzegorz Kołodziej

Poznań

Kapitan Cook

Luboń

EuroExpert Szczecin

Szczecin