Każde dziecko w wieku szkolnym marzy o wystrzałowej imprezie urodzinowe"/>

GO4Robot Sp. z o.o.


Telefon: +48 668 115 750 | Adres: Winogrady 89 | Kod pocztowy: 61-659 | Miejscowość: Poznań | Domena: http://go4robot.pl/


Opis

Każde dziecko w wieku szkolnym marzy o wystrzałowej imprezie urodzinowej, której wszyscy koledzy w klasie będą mu zazdrościć. Zaskocz wszystkich i zaproś na takie urodziny roboty. Firma GO4Robot z Poznania chętnie pomoże Ci w organizacji niesamowitych urodzin dla Twojego syna i jego gości. Standardowa liczba gości na takim kinderbalu, to 10 osób. Jeśli jednak małych gości miałoby być więcej, to wówczas można dopłacić trochę pieniędzy do ceny podstawowej, a firma zapewnia opiekę dwóch doświadczonych animatorów.

Pracownicy firmy mogą też przedstawić bogaty katalog atrakcji i scenariuszy zabawy, dostosowanych do wieku i zainteresowań jubilata i jego gości. Może to być, np. tajna misja agentów, aby zestrzelić satelity zagrażające Ziemi albo niesamowity pokaz mody, gdzie dzieci wspólnie z animatorami zaprojektują dla swoich robotów niesamowite stroje. Wybór jest przeogromny.

Dodano dnia: 2018-01-20Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Professional Creative

Opalenica

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wągrowiec