Bio - baseny


Telefon: 605 061 831 | Adres: Obornicka 76 | Kod pocztowy: 62-002 | Miejscowość: Suchy Las k/Poznania | Domena: http://www.bio-baseny.pl


Opis

Przy budowie basenu zewnętrznego, warto pomyśleć o wyposażeniu dodatkowym, takim jak przykrycie basenu. Rekomendowana firma oferuje swoim klientom przykrycia letnie i zimowe, o różnych wymiarach, jednak największym powodzeniem wśród klientów cieszą się rolety basenowe.

Takie automatyczne rolety basenowe, to jedno z najtrwalszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań.  Decydując się na to rozwiązanie, nie trzeba zakładać dodatkowych prowadnic. Roleta może służyć jako funkcjonalne przykrycie pustego basenu poza sezonem kąpielowym, czy ochrona podczas deszczu. O takich roletach warto pomyśleć też wtedy, jak mamy małe dzieci, bo gdy bawią się one w pobliżu napełnionego wodą basenu, a będzie on zakryty taką właśnie roletą, to mamy wtedy pewność, że dziecko nie wpadnie do wody.

Wchodząc na bio-baseny.pl, możesz zobaczyć galerię zrealizowanych projektów basenów, także tych pokrywanych automatycznymi roletami, dowiesz się tam też, jakie jeszcze wyposażenie dodatkowe możesz dokupić.

Dodano dnia: 2017-12-24Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Professional Creative

Opalenica

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wągrowiec

tesa tape Sp. z o.o.

Poznań