WoodPecker Motion Pictures


Telefon: 530 000 520 | Adres: Walecznych 12 | Kod pocztowy: 03-916 | Miejscowość: Warszawa | Domena: https://woodpeckermp.pl/


Opis

W tak zaawansowanych technologicznie czasach, w jakich żyjemy, konieczne jest poznawania nowych i innowacyjnych rozwiązań w różnych postaciach. Klienci mają coraz większe oczekiwania, a konkurencja każdego dnia przedstawia kreatywne pomysły. Dynamicznie rozwijająca się branża filmowa wymaga nowych umiejętności oraz niezawodnych sprzętów. Dzięki współpracy z specjalistami z tej dziedziny każdy klient może liczyć na profesjonalizm oraz imponujące efekty współpracy.

Produkcja filmów w Warszawie, Poznaniu oraz Łodzi to oferta domu mediowego Woodpecker MP. Kompleksowe realizacje powstają przy pomocy wykształconej i kreatywnej kadry pracowniczej, która doskonale radzi sobie na każdym etapie tworzenia filmu. W ramach oferty firma zajmuje się stworzeniem profesjonalnego projektu, odpowiadającego na wszystkie potrzeby zarówno klienta, jak i odbiorców materiału.

Dodano dnia: 2017-12-09Wystaw Opinie


  • Mam znajomą, która potrzebowała nakręcić film w Warszawie i skorzystała z pomocy tego studia filmowego. Bardzo chwaliła sobie współprace z nimi, a film wyszedł przedni.
    2018-03-21 13:54:50
    przez: Nikola Sikora
    5

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Providio

Warszawa

Idea 07

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa