WIELSPIN Sp. z o.o.


Telefon: 67 262 09 00 | Adres: Jeziorna 16 | Kod pocztowy: 62-100 | Miejscowość: Wągrowiec | Domena: https://osrodek.wielspin.pl/


Opis

Szukasz specjalistycznego ośrodka, w którym Twoje dziecko z autyzmem odstałoby profesjonalną pomoc? Zamierzasz wysłać swoją pociechę, która cierpi na autyzm na profesjonalną rehabilitację i zależy Ci na usługach na naprawdę wysokim poziomie? W takim razie zajrzyj jak najszybciej na stronę internetową osrodek.wielspin.pl i sprawdź ich specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z autyzmem. Zapoznaj się z ich ofertą już teraz i wybierz odpowiedni turnus dla swojego dziecka. 
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Wielspin to doskonałe miejsce na rehabilitację dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także osób starszych. W ich szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie turnusy są dopasowane do wieku oraz schorzeń pacjentów, dzięki temu każdy, kto wyjedzie na rehabilitację do nich, ma pewność, że dostanie odpowiednią opiekę i zabiegi dobrane do jego potrzeb. Odwiedź ich stronę już teraz i sprawdź sam, na pewno ich profesjonalna oferta Cię przekona. 

Dodano dnia: 2017-12-15Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Professional Creative

Opalenica

tesa tape Sp. z o.o.

Poznań

Ebordi s.c.

Gądki