Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.


Telefon: +48 41 306 16 04 | Adres: Źródlana 27 | Kod pocztowy: 26-065 | Miejscowość: Piekoszów | Domena: http://www.maszynypablo.pl/


Opis

Automatyzacja procesów produkcyjnych może dzisiaj dotyczyć także samego pakowania, które wbrew pozorom może być bardzo czasochłonne i jednocześnie kosztowne. Ogromna produkcja to konieczność pakowania każdej doby pokaźnej liczby produktów, a następnie układania ich na paletach. Mając jednak do dyspozycji roboty przemysłowe, można w dużej mierze zautomatyzować proces układania na paletach i dobrej klasy sprzęt, pozwoli uzyskać naprawdę wysoką wydajność pracy.

Roboty najnowszej generacji, które wykonane zostały z najlepszych podzespołów, można zamawiać za rozsądne pieniądze z oferty producenta Pablo, który słynie ze swojego rzetelnego podejścia do produkcji. Roboty naprawdę precyzyjnie układają kartony na paletach, robią to zgodnie z zaprogramowanym wcześniej schematem, a do tego są niezawodne. Na stronie internetowej maszynypablo.pl można już teraz poznać wszystkie możliwości producenta.

Dodano dnia: 2017-12-12Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Dziecięcy świat

Ćmielów

Progress Eco Sp. z o.o. s.k.

Tuczępy

Eko-Mar

Sandomierz