GeoSearch System Sp. z o. o.


Telefon: 501-559-283 | Adres: Świętokrzyska 30 | Kod pocztowy: 00-116 | Miejscowość: Warszawa | Domena: http://www.geosearch.pl/pl


Opis

Precyzyjne wykonywanie przekrojów oraz specjalistyczne pomiary geofizyczne gruntów to zadanie przeznaczone dla inżynierów i profesjonalistów. Na stronie internetowej geosearch.pl znajdą Państwo szeroką ofertę badań archeologicznych czy upodobnych usług przeznaczonych dla budownictwa czy branży architektonicznej.

GeoSearch oferuje badania geofizyczne, w trakcie których szczegółowo ustalona zostanie struktura gruntu czy grubość jego warstw. Wykorzystanie specjalistycznych urządzeń, takich jak np. georadary umożliwia również poszukiwania archeologiczne i szybką lokalizację obiektów ukrytych pod warstwą ziemi, nawet na znacznych głębokościach. 

Do zalet współpracy z firmą niewątpliwie należy także ograniczenie kosztów i czasu poszukiwań obiektów i przedmiotów czy sprawdzania terenu pod jego zabudowę. 

Dodano dnia: 2017-12-10Wystaw Opinie


  • Badania georadarem, jakie świadczy GeoSearch System, to szerokie możliwości sprzętu, którego można zastosować w archeologii czy budownictwie. Wiem to z własnego doświadczenia, że pozwala to na znaczne ograniczenie nakładów kosztów i czasu.
    2019-03-18 11:57:09
    przez: allusta
    3

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Providio

Warszawa

Idea 07

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa