BC Lux International Sp. z o.o.


Telefon: +48 32 793 68 78 | Adres: Portowa 28 | Kod pocztowy: 44-100 | Miejscowość: Gliwice | Domena: http://www.bcluxinter.com/


Opis

Młody człowiek świetnie wie, że w jego pokoju muszą znaleźć się wszystkie niezbędne sprzęty, jakie zapewnią mu komfort i przyjazną atmosferę każdego dnia. BC Lux International to doświadczony sklep z wielkim asortymentem, w ramach którego rodzice znajdą dla swoich dzieci absolutnie wszystko w zakresie oświetlenia. Naturalnie warto zaangażować w poszukiwania również młodego konsumenta. Powinien on bowiem mieć wpływ na to, co znajdzie się w jego bezpośrednim otoczeniu.

Starannie dobrane rozwiązania prezentują się świetnie i sprawiają, że na twarzy dziecka pojawia się radość. Tyczy się to zarówno dziewcząt, jak i chłopców, bo dla obu płci przygotowano interesujące propozycje. Lampka do pokoju dziecka to pewność, że w pomieszczeniu tym będzie panować wieczorami sympatyczna atmosfera. To również ważne akcesorium dla tych szkrabów, jakie mają kłopoty z zaśnięciem w całkowitych ciemnościach.

Dodano dnia: 2017-12-04Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

P.H. BAU-TEC

Częstochowa

Dajnet

Bielsko-Biała