BEMAKOR Sp. z o.o.


Telefon: +48 58 762 06 96 | Adres: Geodetów 20 | Kod pocztowy: 80-298 | Miejscowość: Gdańsk | Domena: https://www.bemakor.pl/


Opis

Kompresor malarski, inaczej- agregat do malowania natryskowego idealnie sprawdza się w różnego rodzaju przemysłach. Pozwala firmom budowlanym lub wykończeniowym na skuteczne pokrycie powierzchni materiałem ochronnym, lub antykorozyjnym. Graco jest producentem wszystkich prezentowanych na bemakor.pl agregatów do malowania, dzięki czemu zapewnia się szeroki wybór wysokogatunkowych urządzeń.

Bemakor proponuje sprzedaż agregatów do malowania proszkowego w dobrych i konkurencyjnych cenach. Oferta kierowana jest do wszystkich z terenu całej Polski. Bogaty asortyment pozwala na precyzyjne dobranie zakresu ciśnień do aplikacji najbardziej wymagających powłok malarskich. Aby mieć pewność dobrego wyboru, warto skonsultować go z działem Obsługi Klienta w Bemakor. Zespół z chęcią podpowie, jakie urządzenie będzie najlepsze.

Dodano dnia: 2018-01-22Wystaw Opinie


  • Z zakupów w BEMAKOR Sp. z o.o. jestem bardzo zadowolony. Kupiłem agregat do malowania natryskowego, który działa perfekcyjnie.
    2018-06-07 10:31:23
    przez: Koligue
    5

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Komputronik Biznes

Gdańsk

Prefer Fitness

Lębork

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Straszyn