Komputronik Biznes


Telefon: +48 502 337 783 | Adres: Azymutalna 9 | Kod pocztowy: 80-298 | Miejscowość: Gdańsk | Domena: https://www.itpodkontrola.pl/


Opis

Korzystanie z outsourcingowych usług informatycznych jest bardzo popularne, ale niekiedy trudno jest zdecydować, co wybrać, pełny czy też częściowy outsourcing IT, wówczas warto zapytać o radę specjalisty.

Wchodząc na itpodkontrola.pl, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie i doradztwo IT, którego na terenie Gdańska udzielają doświadczeni informatycy z ponad 20-letnim stażem, realizujący usługi w wysokim standardzie SLA.

Warto pamiętać, że aby móc zaproponować właściwy kierunek zmian w zakresie rozwiązań IT, zastosowanych w przedsiębiorstwie, potrzebne jest przeprowadzenie audytu, który pokaże słabe i mocne strony przedsiębiorstwa i pomoże w opracowaniu długodystansowego planu rozwoju firmy oraz we wdrożeniu niezbędnych projektów informatycznych. Projekty te mogą dotyczyć różnych dziedzin, np. optymalizacji kosztów utrzymania serwerów lub zmniejszenia kosztów związanych z drukiem i obiegiem dokumentów.

Dodano dnia: 2017-12-03Wystaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)PODOBNE:


Prefer Fitness

Lębork

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Straszyn

Biuro Rachunkowe Anna Jezierska-Kuźma

Gdańsk